Zaboravili ste lozinku?    Registriraj se
130 rollerskijaša protutnjalo Ravnom Gorom
(Rejting 4.00 od 5)
Rollerski
Ponedjeljak, 17 Listopad 2005 18:23
Posljednja ovosezonska utrka za Hrvatski pokal (kup) u skijaškim rolama iliti roller-skijanju održana je u nedjelju u Ravnoj gori u Gorskom kotaru.
Tradiconalna, deveta po redu utrka ulicama grada održana je po prekrasnom vremenu pred stotinjak gledaoca. Nastupilo je 130 natjecatelja iz osam klubova iz cijele Hrvatske.

Uz već spomenutu, ovogodišnje utrke održane su u organizaciji Skijaškog kluba Rijeka - Čavle na Platku 13. kolovoza 2005. pod nazivom "Platak open", Svjetski Kup Oroslavje u gradu Oroslavju 28. kolovoza 2005. "Memorijal Božidara Čička", Svjetski Kup Nordic Varaždin u gradu kod stadiona Sloboda  24. rujna 2005 . (Otvoreno prvenstvo grada Varaždina).

Rezultati nedjeljne utrke:

Poredak po klubovima:
  1. RAVNOGORAC (1221 bodova)
  2. OROSLAVJE (963 bodova)
  3. RIJEKA-ČAVLE (596 bodova)
  4. GORANIN (441 bodova)
  5. BUDUČNOST (322 bodova)
  6. BJELOLASICA (218 bodova)
  7. GORSKI KOTAR (105 bodova)
  8. NORDIC VARAŽDIN (0 bodova)
Mlađi cicibani
  1. TOMISLAV ČEŠKOVIĆ (04:26.05)
  2. LOVRO KOMLJEN (04:28.00)
  3. MATIJA ŠIPEK (04:42.07)
  4. VEDRAN PEREŠIN (05:01.09)
  5. MARKO ŠTURLAN (05:09.03)
  6. MISLAV GRGURIĆ (06:57.02)
  7. EDI BURIĆ (11:11.04)
  8. TONI JANEŠ (Nije startao)
  9. JASMIN ISAKOVIĆ (Nije startao)
Mlađe cicibanke
  1. DOLORES DADIĆ (04:08.06)
  2. MARIJA SVIBEN (04:20.09)
  3. SARA RAJNOVIĆ (04:40.04)
  4. ANIKA KOŽICA (04:46.02)
  5. LUCIJA LUKAŽINEC (05:26.05)
  6. IDA MIKULUĆ (06:30.05)
Stariji cicibani
  1. STJEPAN IVANČIĆ (06:59.06)
  2. DOMINIK JAKOVAC (07:38.09)
  3. KREŠIMIR CRNKOVIĆ (07:54.00)
  4. JOSIP KRULJAC (08:00.01)
  5. IVAN ŠIPEK (08:25.06)
  6. FILIP PETROVIĆ 08:54.07)
  7. DAVID HLADIKA (09:31.05)
Starije cicibanke
  1. EMA MILETIĆ (07:19.00
  2. PETRA GRGURIĆ (07:23.04
  3. ENA MIKULIĆ (08:05.07
  4. YVONNE MRZLJAK (08:05.08
  5. ŠTEFICA ČEŠKOVIĆ (08:29.03
  6. PERTA SRIĆA (08:31.09
  7. ELENA SRIĆA (08:44.01
  8. REBEKA MAJNARIĆ (09:20.07
  9. TINA SKENDER (09:32.04
  10. ANAMARIJA PAPIĆ (10:07.04
  11. ROMINA ČARGONJA    (10:08.00
  12. PETRA MICULINIĆ    (10:58.00
  13. JASMINA ISAKOVIĆ (Nije startala)
  14. ELA POLJAK (Nije startala)
Mlađi dječaci
  1. FILIP RUŽIĆ (08:55.05)
  2. EDI DADIĆ (09:04.06)
  3. MATEJ BURIĆ (09:06.09)
  4. IAN PETROVIĆ (09:17.04)
  5. JAKOV KONTAK (09:18.06)
  6. SANJIN MIHELČIĆ (10:11.04)
  7. VEDRAN JURKOVIĆ (10:16.09)
  8. FILIP KRANJČEVIĆ (10:29.03)
  9. ANDREJ MILJUŠ (10:58.04)
  10. LUKA CRNIĆ (12:20.07)
  11. DENIS KRULJAC (13:03.08)
  12. TOMISLAV UGLJAREVIĆ (Nije startao)
Mlađe djevojčice
  1. ANTONIJA PODOBNIK (09:11.02)
  2. VERONIKA JAKOVAC (09:46.09)
  3. ENI VUKONIĆ (10:17.04)
  4. MIHAELA VISINSKI (10:59.00)
  5. BARBARA PTIČEK (11:00.02)
  6. DOROTEA BURIĆ (11:55.00)
  7. MARIJA RAUKER (12:21.05)
  8. IVONA JERBIĆ (12:22.09)
  9. SANJA JURIČIĆ (12:30.05)
  10. EVA PAVER (12:40.09)
  11. ŽELJKA GRGURIĆ (13:38.04)
  12. IVANA JAKOVAC (13:51.00)
  13. NIKOLINA ŠNELER (Nije startala)
Stariji dječaci
  1. MATEO JERBIĆ (14:32.07
  2. JURICA VEVEREC (14:44.07
  3. IVAN JAGEČIĆ (15:25.05
  4. DAVID STEPIĆ (15:36.05
  5. TEO MILJUŠ (16:12.00
  6. DINO KNAUS (16:25.02
  7. MATE BARBARIĆ (16:58.06
  8. DINO JANEŠ (17:13.01
  9. FILIP IMŠIROVIĆ (18:12.05
  10. DOMAGOJ PETROVIĆ (Nije startao)
  11. IVAN ŠIMUNOVIĆ (Nije startao)
Starije djevojčice
  1. NINA BROZNIĆ (11:34.01)
  2. SABINA ČOTRA (12:11.00)
  3. VIVIJANA PAPIĆ (12:11.01)
  4. DAJANA PAPIĆ (12:39.01)
  5. ANTONIJA EDER (12:45.09)
  6. PETRA PODOBNIK (12:59.04)
  7. MARTINA PLEŠE (13:02.02)
  8. ANA PLEŠE (13:33.02)
  9. ANA BELOBRAJDIĆ (13:37.01)
  10. MIRNA MUHVIĆ (14:32.07)
  11. KLARA MIHELČIĆ (Nije startala)
  12. ROBERTA RAJNOVIĆ (Nije startala)
  13. BRIGITA KUKEC (Nije startala)
Kadeti
  1. FILIP KONTAK (20:20.00)
  2. DOMINIK KORDIŠ (20:25.01)
  3. DAVID PETROVIĆ (20:25.08)
  4. ANDREO BROZNIĆ (20:26.01)
  5. LOVRO MATEŠIN (21:13.00)
  6. ANDREJ BURIĆ (21:29.01)
  7. DANIJEL ČOTRA (21:36.04)
  8. LUKA IVANČIĆ (22:22.05)
  9. NIKOLA RADOČAJ (23:16.04)
  10. MATKO TOMLJANOVIĆ (Nije startao)
Kadetkinje
  1. SAMANTA HERLJEVIĆ (23:13.05)
  2. DANA SAVIĆ (23:33.02)
  3. ANDREA JAKOVAC (24:54.04)
  4. SAŠA GRGURIĆ (25:55.00)
  5. MAJA BRAJDIĆ (28:25.01)
  6. NADA BABIĆ (Nije startala)
Mlađi juniori
  1. JAKOV FAK (22:22.07)
  2. MARTIN PTIČEK (24:16.05)
  3. BRANIMIR RADOČAJ (27:20.07)
  4. VLADO BABIĆ (Nije startao)
Mlađe juniorke
  1. VALNEA FRLAN (29:17.03)
  2. EVA ČABRIJAN (Nije startala)
Stariji juniori
  1. ALEN KUFNER (29:23.08)
  2. DENIS KAUZLARIĆ (29:25.09)
Starije juniorke
  1. ZVJEZDANA VELJKOVIĆ (25:30.08)
Seniori
  1. DENIS KLOBUČAR (27:45.01)
  2. DAMIR JURČEVIĆ (27:46.02)
  3. MARKO STEPIĆ (31:39.01)
  4. ALEN ABRAMOVIĆ (Nije startao)
Seniorke
  1. MAJA KEZELE (23:46.04)

 
KOMENTIRATI MOGU SAMO PRIJAVLJENI KORISNICI, PRIJAVITE SE ILI REGISTRIRAJTE!
Podijeli ovaj članak (google, twitter, facebook...)
Adventure Sport Portal on Facebook

ZADNJE SA FORUMA

ZADNJI KOMENTARI











AS Forum!AS Oglasnik!

MARKETING

Rubrike

Mi na Adventure Sport portalu želimo svijet učiniti boljim mjestom za život!
Animus 2005. Sva prava pridržana. Članci i fotografije u vlasništvu su Adventure Sport Portala, osim ako nije drukčije naznačeno. Stavovi autora članaka nisu nužno i stavovi uredništva. Ne preuzimamo odgovornost za moguću izravnu ili neizravnu ozljedu ili štetu proizašlu iz sadržaja na Adventure Sport Portalu.