Andrej Vištica - Europski prvak u dugom triatlonu
(Rejting 5.00 od 5)
Ironman
Autor: Adventure Sport Team
Utorak, 03 Rujan 2013 14:14

Andrej Vištica pobjedom na utrci iz Challenge serije, koja je ove godine i službeno ETU Europsko prvenstvo, održanoj u francuskom Vichyju, postao je Europski pobjednik u dugom triatlonu.

U cilj je ušao u vremenu 8:21:17!

Izuzetan rezultat ostvario je i  Marin Koceić koji je s vremenom 8:46:09 utrku završio na petom mjestu.

Drugoplasirani natjecatelj, Francuz, Trevor Delsaut iza Vištice zaostao je 6:21 min, dok je s zaostatkom 12:28 minuta, Bastie Christophe zauzeo treće mjesto.

Andrej Vištica je utrku dobio na biciklističkom dijelu, gdje se izmjenjivao u vodstvu sa francuskim natjecateljem Trevor Delsautom. U trkaču dionicu je ušao sa prednošću od minute i dvadeset sekundi, gdje je prednost povećavao do već spomenutih 6:21.

Osim Andreja Vištice i Marina Koceića na utrci su nastupili i Josip Mladin Živković koji je s vremenom 9:51:53 h osvojio 4. mjesto u kategoriji, te Vladimir Žic koji je svoj drugi triatlon iron man distance završio u vremenu 10:16:06 h.
Hrvatska predstavnica Kristina Škevin utrku je završila s vremenom 11:27:05 i završila je na 24. mjestu ukupno, odnosno 3. u kategoriji.

KOMENTIRATI MOGU SAMO PRIJAVLJENI KORISNICI, PRIJAVITE SE ILI REGISTRIRAJTE!
Podijeli ovaj članak (google, twitter, facebook...)